دفتر فروش : 77611361 (9821+)

info@miramco.com

Blog

قالب فلزی نیوجرسی بتنی 4 و 6 متر | مفصل نیوجرسی | مفصلی وزارت راه

م 21

قالب نیوجرسی بتنی میرام طبق نقشه وزارت راه و باتوجه به نیاز مشتری در تیپ های ساده، لولایی، برگردان و برگردان چرخشی طراحی و تولید می گردد. مهندسین شرکت میرام اولین طراح و تولید کننده قالب خاص نیوجرسی مفصلی بصورت برگردان چرخشی به طول 4 متر و 6 متر در ایران می باشند.

حدود 10 سال است که روند تولید حفاظ های بتنی کنار جاده به روش مفصلی و به طول 4 متری و 6 متری در ایران آغاز شده است.

بعد از گذشت چندین سال بالأخره وزارت راه و ترابری نقشه های مورد تأیید خود را به پیمانکاران راهسازی ارائه کرده و تمامی مجریان موظف هستند بجای گارد ریل ( فلزی ) از بلوک و مانع بتنی ( نیوجرسی ) در ساخت جاده ها و بزرگراه ها استفاده کنند.

این نقشه ها کامل و واضح بوده و شامل نیوجرسی 4 متر 6 متر و پایه های روشنایی و نیوجرسی های انتهایی می باشد.

طراحی ، محاسبات فنی و تولید قالب فلزی این قطعات ( مانع یا حفاظ بتنی جاده ) براساس استاندارد و نقشه های مورد تأیید وزارت راه و شهرسازی انجام می گردد.

مهندسین شرکت میرام ( صنعت یدک قالب ) اولین طراح قالب فلزی بتن جهت نیوجرسی مفصلی با سیستم برگردان چرخشی در ایران می باشند.

مهمترین و اصلی ترین تفاوت نیوجرسی مفصلی نحوه اتصال و نصب این نوع بلوک ها و حفاظهای بتنی می باشد که بصورت مفصل و با نصب قطعه های چدنی در طرفین نیوجرسی و قطعه میانی در محل اتصال اجرا می گردد.

طراحی و تولید قالب نیوجرسی بتنی پیش ساخته در شرکت صنعت سازه میرام توسط تیم فنی مهندسی مجرب انجام می گردد.

تولید قالب فلزی نیوجرسی بتن طبق نقشه های وزارت راه ( استاندارد ) و در صورت ارسال نقشه ( اتوکد ) توسط مشتری مطابق ابعاد و اندازه نقشه خریدار سفارش و ساخت انجام می گیرد.

با توجه به خاص و متفاوت بودن ابعاد نیوجرسی های بتنی در ایران، جهت نقشه های شاپ و سفارش به کارخانه و آماده شدن قالب، زمان بیشتری مورد نیاز می باشد.

مهندسین دفتر فنی گروه تولیدی میرام اولین طراح و تولید کننده نیوجرسی بتنی 4 متری با سیستم برگردان چرخشی در ایران می باشند.

مشاوره و طرح رایگان برای مشتریان و تولیدکنندگان قطعات پیش ساخته بتنی موجب فروش بیشتر شرکت شده است

قطعه مفصلی نیوجرسی بتنی ( مفصل نیوجرسی ) با مشخصات استاندارد وزارت راه و ترابری موجود می باشد.

نقشه های استاندارد نیوجرسی های مفصلی مورد تأیید وزارت راه و ترابری ( با مهر تأیید اداره راه ) در بایگانی این شرکت موجود می باشد که پیمانکاران و تولید کننده های قطعات پیش ساخته می توانند جهت دریافت هرگونه مشاوره با دفتر تهران شرکت میرام تماس بگیرند.

تلفن دفتر تهران : 77611361

برخی از مشتریان ما