درباره ما

تولید کننده برتر قالب های فلزی بتن
شرکت صنعت سازه میرام

شرکت صنعت سازه میرام با حمایت و پشتیبانی شرکت صنعت یدک ( بزرگترین تولید کننده قالب فلزی بتن در خاورمیانه ) و با تجربه ده سال در شرکت بوذرجمهر ، به عنوان شرکتی تخصصی در حوزه مشاوره ، طراحی ، تولید و اجراء انواع سیستم قالب بندی بتن ( قالب بتن )  و داربست ساختمانی و همچنین انواع سیستم قالب بندی خاص و نوین فعالیت مینماید. یکی از دلایل موثر در موفقیت این مجموعه استفاده از نیروهای متعهد ومدیران متخصص که از بهترین ها وبه نام ترین ها در صنعت قالب سازی(قالب فلزی بتن)کشور میباشند،که هم اکنون در واحدهای مختلف این شرکت اعم از کارخانه ودفتر مرکزی مشغول بکار میباشند.

شرکت صنعت سازه میرام در واحد فنی و فروش اماده ارایه هرگونه مشاوره (تلفنی-حضوری) در خصوص قالبهای بتن ( ابنیه ، راه ، مخازن بتنی ، قطعات پیش ساخته و...) با پیشنهاد انواع راهکارهای اجرایی مقرون بصرفه و سریع به مشتریان خود میباشد که این امر برای ما خود یک افتخار میباشد.

یکی دیگر از خدمات گروه صنعتی میرام مشاوره و طراحی رایگان نقشه های قالببندی میباشد که کلیه مراحل طراحی و محاسبات قالب فلزی بتن در واحد فنی مهندسی توسط کارشناسان متخصص و با استفاده از نرم افزارهای روز دنیا( Auto CAD - Sap2000 - Solidwork )میباشد. همچنین این گروه صنعتی جهت رفع نیاز پروژه های عمرانی و گسترش و تکامل خود علاوه بر سیستم قالب بندی فلزی اقدام به واردات و تامین مصالح چوبی نظیر انواع پلای وود ( تخته چندلایی ) تخته زیرپایی ، چهارتراش ، چوب گرد شامل چوب روسی و ایرانی نیز کرده است.

دیگر خدمات

خدمات3

تولید کننده برتر تجهیزات قالب فلزی بتن ( لوازم قالب بندی ) شرکت صنعت سازه میرام

خدمات 1

فروش تخته روسی، چهارتراش، زیرپایی و چند لایی روسی

خدمات 2

مشاوره، طراحی قالب بتن و تولید قالب فلزی بتن

خدمات 4

فروش چوب ایرانی، چوب روسی، چوب گرد، چندلایی چینی

م 22

برخی از مشتریان ما