Blog

Plywood-قیمت چندلایی روسی | فروش:77611361 | سیستم قالب بندی پلای وود

م 15

پلای وود یا تخته چندلایی بعنوان ورق رویه قالب بتن در سیستم قالب بندی ( سیستم پانلی زیگما، سیستم میزی سقف، دیوار یکطرفه و غیره ) کاربرد دارد.

 سیستم قالب بندی با پلای وود ( سیستم زیگما ) مطابق استانداردهای اروپا ( دین ) و راهنمای قالب بندی بتن بوده و متناسب با پروژه های ساختمانی و نوع سازه بتنی طراحی و تولید می گردد.

دراین قالبها به جای ورق رویه فلزی، از تخته چندلایی یا پلای وود استفاده می شود عرض استاندارد پانلها ،30-45-60-75-90-120-240 سانتیمتر و ارتفاع استاندارد 150-270-330 سانتیمتر می باشد.

 عدم استفاده از سولجر و پشت بندها وهمچنین استفاده از اتصالات فوق العاده ساده، در این سیستم، سبب کاهش قابل توجه در زمان قالب بندی و هزینه های مربوطه می گردد.قالبهای مذکور علیرغم سبک بودن، دارای مقاومت بالا در برابر فشار هیدرواستاتیک بتن (مطابق استاندارد DIN ) در انواع سیستم دیوار یکطرفه و دوطرفه می باشد و سطح خیلی صاف و اکسپوزی از بتن را ارائه می دهد.باتوجه به سطح صاف قالبها، تمیز کردن به سهولت انجام می یابد بنابراین عمر مفید قالب و ضریب تکرار آن افزایش پیدا می کند.

 طراحی گوشه این قالبها به گونه ای است که استفاده پنلها به حالتهای مختلف (عمودی یا افقی) را ممکن می سازد.تعداد اتصالات در این سیستم بسیار کمتر از سیستم مدولار فلزی بوده و همچنین روش باز وبسته شدن آنها ساده تر وآسانتر است. که نحوه قرارگیری این اتصالات در موقعیت های مناسبی از قالب نیاز به پشت بند ها را برطرف نموده است.

 پلای وود plywood ( تخته چندلایی ) پانل چوبی که از ورق و لایه های نازک چوب تولید می شود. که به دلیل انعطاف پذیری، قیمت مناسب و قابلیت استفاده متعدد به طور وسیع مورد استفاده قرار می گیرد. انواع پلای وود ( پلایوود ) : 1- از چوب نرم (Softwood) این نوع پلای وود از چوبهای نرم مانند صنوبر و یا کاج ساخته می شوند که اکثرا جهت مصارف ساختمانی و صنعتی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. 2- از چوب سفت وسخت (Hardwood) این نوع پلای وود ( پلیوود ) از چوبهای سخت مانند طوس ساخته می شود و دارای قدرت بسیار بالا ، سفتی و مقاومت. این پلای وود ( تخته چند لایی ) دارای مقاومت برشی صفحه ای بالاتر و نیز ضربه پذیری بالاتری است. انواع پلای وود ( پلی وود ) بر اساس نوع چسب : 1- چسب معمولی (Melamine) 2-چسب ضد اب(WBP) ابعاد پلای وود: ورقهای پلای وود معمولاً در ابعاد 122x244c mودر بعضی مواقع152*152 و در ضخامتهای مختلف عرضه می گردد. ضخامت پلای وود مورد استفاده در قالب بندی بتن به طورمعمول 18 میلیمتر می باشد. درضمن این محصول در بازار ایران میان پیمانکاران و مصرف کنندگان با نامهای متفاوتی مانند : پلیوود - پلی وود - پلایوود - تخته چندلایی - چندلایی - تخته سه لایی شناخته شده است .

محصولات تخته لایی ( میرام چوب ) در مصارف صنعتی ، ساختمانی ، دریایی ( کشتی سازی، قایق سازی ) ساخت مصنوعات چوبی ،واگن سازی ، مبلمان ، دکوراسیون ، درب سازی ، کابینت ، قالب فلزی بتن ، بتن ریزی سقف ، قالب بندی ، ساخت خانه های چوبی و ... استفاده می شود.

قیمت پلای وود باتوجه به نوع چوب و کشور سازنده آن ( پلی وود روسی، چندلایی اندونزی، پلیوود فنلاندی، چند لایی مالزی، پلایوود چینی و سه لایی ایرانی ) متفاوت می باشد.

انواع تخته چندلایی ( پلی وود ) روسی و نراد روسی از بندر انزلی ، نوشهر آستارا وارد می شود.

انواع پلایوود ( چندلایی ) چینی ، مالزی ، اندونزی از بندر عباس وارد می شود.

جهت دریافت لیست قیمت پلای وود و مشاوره انواع سیستم قالب بندی با پلایوود تماس بگیرید.

فروش تخته روسی ( واردات زیرپایی )  :  77611361

فروش چندلایی پلی وود ( دفتر پل چوبی ): 77614660

فکس : 89771673

برخی از مشتریان ما