جک سقفی صلیب‌دار

گروه صنعتی میرام، یکی از شرکت‌های قدرتمند داخلی در طراحی، تولید و اجرای جک سقفی صلیب‌دار است. تیم مهندسی مجرب میرام، جک‌های باکیفیت را به مشتریان تحویل می‌دهد که دوام بالایی دارند و می‌توان با اطمینان از آن‌ها استفاده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

جک سقفی چیست؟

جک ساختمانی صلیب دار نوعی جک نگهدارنده سقف بوده که ساده‌ترین و پرکاربردترین مدل جک ساختمانی است. این وسیله شامل یک قسمت صلیبی شکل ثابت و یک رزوه متحرک در قسمت میانی است که به کمک آن ارتفاع جک تعیین می‌شود. این مدل جک به صورت ثابت ساخته شده و تحرک و انعطاف‌پذیری سایر مدل‌های جک ساختمانی را ندارد. تحمل باربری جک سقفی صلیب دار تا یک و نیم تن بوده و برای پروژه‌های ساختمانی عظیم نیز قابل استفاده است.

جک ساختمانی صلیب دار به دو نوع ثابت و سیار تقسیم‌بندی می‌شود. جک صلیبی ثابت پرفروش‌ترین مدل این مدل جک بوده شامل رزوه در قسمت میانی و صلیب ثابت است. به علت وسعت و بزرگی قسمت بالایی جک این مدل روی هر سازه و بنایی قابل استفاده بوده و بخش‌های زیاد از بار سقف را می‌توان با استفاده از آن پوشش داد. نوع دیگر جک ساختمانی صلیب دار، مدل سیار بوده که قایلیت حرکت و جابه‌جایی داشته و در زاویه و مناطق مختلفی امکان نصب دارد.

برای دریافت مشاوره رایگان یا کسب اطلاع از قیمت با شماره زیر تماس بگیرید

یکی از مهم‌ترین مزایا این مدل جک وزن سبک آن است. این مزیت سبب شده تا در حمل‌ونقل، جابه‌جایی و نصب آن از کمترین میزان کار و وقت بهره برد. دومین مزیت این جک سرعت بالا در اجرا و باز و بست کردن آن است؛ جک صلیب داربه دلیل پیش ساخته بودن در زمان کمتری نسبت به سایر جک‌ها روی سقف نصب شده و این موضوع مزیتی مهم در کار ساختمان سازی به شمار می‌آید. سومین دلیل برتری این جک ساختمانی راحتی در تنظیم ارتفاع و تغییر آن است؛ با استفاده از رزوه متحرک در بخش میانی جک می‌توان ارتفاع آن را به سادگی تغییر داده و در جای و اندازه صحیح خود قرار داد. آخرین مزیت این محصول مقاومت بالا در برابر وزن زیاد سقف و ایمنی بسیار آن است؛ جک به دلیل بزرگی بخش صلیب شکل آن که در قسمت بالا قرار گرفته، علاوه‌بر امنیت، میزان تحمل و باربری سقف را نیز افزایش داده و سطح بسیاری از وزن سقف را می‌تواند پوشش دهد.

چرا گروه صنعتی میرام

ارسال محصولات ( انواع قالب فلزی بتن ) به پروژه های عمرانی سراسر کشور و برخی کشور های همسایه

گروه صنعتی میرام ( صنعت یدک قالب , میرام چوب , صنعت سازه میرام ) محصولات خود را به پروژه های عمرانی سراسر کشور ارسال می کند.صادرات انواع قالب بتن فلزی ، جک سقفی , چوب روسی , تخته چندلایی به کشور های همسایه از دیگر افتخارات ماست.

کیفیت خوب و تنوع محصولات قالب بندی با توجه به قیمت رقابتی

این شرکت با تکیه بر دانش و تخصص پرسنل مجرب فنی، مهندسی و فروش و اجرایی خود توانسته است با تولید انواع سیستم قالب بندی و فروش انواع چوب ساختمانی بخش عظیمی از بازار صنعت ساختمان سازی و پروژه های پتروشیمی و نفت را از آن خود کند. قالب تسمه 6 (قالب بوذرجمهر)، قالب لبه 5 (قالب صنعت یدک)

میرام چوب (تأمین تخته و مصالح چوبی ساختمانی)

واردات و تامین مصالح چوبی نظیر انواع پلای وود ( تخته چندلایی Plywood ) تخته زیرپایی ، چهارتراش ، چوب گرد شامل چوب روسی و ایرانی، پلی وود مالزی، چندلایی چینی، پلای وود روسی، پلای وود فنلاندی

پروژه‌های انجام شده

گروه صنعتی میرام با همکاری مهندسین و تیم فنی حرفه‌ای خود افتخار همکاری در تولید و اجرای بسیاری از پروژه‌های بزرگ را داشته است.

برخی مشتریان ما

برای دریافت مشاوره رایگان یا کسب اطلاع از قیمت با شماره زیر تماس بگیرید

سوالات متداول

جک سقفی در انواع سنگین و سبک تولید می‌گردد. جک‌های سنگین از لوله‌های سنگین با ضخامت ۲٫۵ و ۳ میلی متر و جک‌های سبک از لوله‌های سبک با ضخامت ۲ میلیمتر تولید می‌شود. جک ساختمانی سنگین میزان تحمل بار زیادی نسبت به جک سبک دارند. جک‌های متوسط از ته جک‌هایی با لوله ۲٫۵ و قسمت بالایی جک از لوله ۲ میل تولید می‌گردد. 

قیمت جک زیر سقف براساس قیمت متریال و مواد اولیه آن (قیمت لوله 5 داربستی , قیمت لوله 6 , قیمت ورق سیاه , قیمت رزوه جک , قیمت مهره چدنی , قیمت الکترود , قیمت رنگ جک و قالب بتن ) و ضریب بالاسری ( بین 20 الی 40 درصد , بسته به شرکت , کارخانه جک ساختمانی و یا کارگاه تولید جک ) تعیین می‌شود. 

برای آگاهی از قیمت لحظه‌ای انواع جک سقفی نامبرده در گروه صنعتی میرام، باید از طریق تماس با ما با کارشناسان میرام ارتباط بگیرید و قیمت جک ساختمانی موردنظر خود را دریافت نمایید. کلیه اطلاعات مربوط به قیمت جک ساختمانی و دیگر محصولات از طریق تماس تلفنی با کارشناسان میرام امکان‌پذیر است.

شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه خرید، سفارش دهی و حتی برای اجرای جک ساختمانی نیز از کارشناسان میرام مشورت بگیرید. شماره‌های زیر برای برقراری ارتباط شما عزیزان با مهندسان میرام قرار داده شده و هر لحظه پاسخگوی سؤالات و ابهامات شما هستند:

  • 77611361 – 021
  • 77614660 – 021
  • 09126722898 (واتساپ)

جک سقفی صلیب‌دار چیست؟

جک ساختمانی و یا سقفی نوعی وسیله مخصوص برای حمل و تحمل بار سقف طبقات در حین ساخت و ساز ساختمان است. این وسیله به صورت یک میله شامل سه بخش نری ، مادگی و رزوه بوده و در انواع مختلفی مانند صلیب دار، بدون صلیب، عراقی، شمعی و تلسکوپی ساخته می‌شود. یکی از پرکاربردترین مدل‌های جک ساختمانی، جک سقفی صلیب دار است. این نوه جک روی تمامی سقف‌های تیرچه بلوک، وافل، طاق ضربی، یونولیت و غیره قابل اجرا بوده و کارایی بیشتری نیز در مقایسه با سایر جک‌های ساختمانی دارد.

[toggle title=”➕ ادامه مطلب” color=”white”]

انواع جک سقفی صلیب دار

جک ساختمانی صلیب دار به دو نوع ثابت و سیار تقسیم‌بندی می‌شود. جک صلیبی ثابت پرفروش‌ترین مدل این مدل جک بوده شامل رزوه در قسمت میانی و صلیب ثابت است. به علت وسعت و بزرگی قسمت بالایی جک این مدل روی هر سازه و بنایی قابل استفاده بوده و بخش‌های زیاد از بار سقف را می‌توان با استفاده از آن پوشش داد. نوع دیگر جک ساختمانی صلیب دار، مدل سیار بوده که قایلیت حرکت و جابه‌جایی داشته و در زاویه و مناطق مختلفی امکان نصب دارد.

مزایا استفاده از جک ساختمانی صلیب دار

استفاده از جک سقفی صلیب دار در کارهای ساختمانی مزایای بسیاری دارد که در مقایسه با سایر روش‌ها برتری به استفاده از آن می‌دهد. یکی از مهم‌ترین مزایا این مدل جک وزن سبک آن است. این مزیت سبب شده تا در حمل‌ونقل، جابه‌جایی و نصب آن از کمترین میزان کار و وقت بهره برد. دومین مزیت این جک سرعت بالا در اجرا و باز و بست کردن آن است؛ جک صلیب داربه دلیل پیش ساخته بودن در زمان کمتری نسبت به سایر جک‌ها روی سقف نصب شده و این موضوع مزیتی مهم در کار ساختمان سازی به شمار می‌آید. سومین دلیل برتری این جک ساختمانی راحتی در تنظیم ارتفاع و تغییر آن است؛ با استفاده از رزوه متحرک در بخش میانی جک می‌توان ارتفاع آن را به سادگی تغییر داده و در جای و اندازه صحیح خود قرار داد. آخرین مزیت این محصول مقاومت بالا در برابر وزن زیاد سقف و ایمنی بسیار آن است؛ جک به دلیل بزرگی بخش صلیب شکل آن که در قسمت بالا قرار گرفته، علاوه‌بر امنیت، میزان تحمل و باربری سقف را نیز افزایش داده و سطح بسیاری از وزن سقف را می‌تواند پوشش دهد.

خرید جک ساختمانی

برای خرید محصولات ساختمانی بهتر است ابتدا از قیمت آن‌ها در بازار آگاهی کافی داشت. قیمت جک سقفی در حال حاضردر بازار بسته به نوع و سازنده آن متفاوت است؛ مثلا قیمت جک ساختمانی 4 متری Uشکل با قیمت جک صلیب دار متفاوت از یکدیگر است. برای خرید جک ساختمانی بهترین کار مراجعه به بازار آهن و خرید مستقیم از فروشندگان و سارندگان این دسته از محصولات ساختمانی است. برای دریافت قیمت جک سقفی 4 متری که پرفروش‌ترین نوع در بین سایر محصولات است نیز می‌توان از سایت‌ فروشندگان مختلف بازدید کرده و یا با آن‌ها تماس حاصل کرد.

لیست قیمت جک سقفی صلیب دار

قیمت جک صلیب دار به دلیل نوسان قیمت بازار آهن همواره در حال تغییر است اما می‌توان میانگینی برای انواع مختلف آن در نظر گرفت. جک سقفی صلیب دار در پنج مدل 3 متری، 3.5 متری، 4 متری، 4.5 متری و 5 متری ساخته می‌شود که وزن آن‌ها نیز از 14.5 تا 21 کیلوگرم است. هر یک از مدل‌های جک ساختمانی صلیب دار وابسته به نوع، سازنده، کیفیت و وزن قیمت متفاوتی دارد. در حال حاضر قیمت جک صلیب دار در بازار آهن از 300 هزار تومان تا 500 هزار تومان بوده که این میزان نیز بر اثر نوسانات قیمتی و ارزش آهن در بازار تغییرات محسوسی می‌کند. برای بررسی قیمت انواع جک ساختمانی با قیمت روز می‌توان به وب سایت میرام مراجعه کرده وانواع مختلف این محصول را با یک دیگر مقایسه کرد.

[/toggle]