جک سقفی ساده

گروه صنعتی میرام، یکی از شرکت‌های قدرتمند داخلی در طراحی، تولید و اجرای انواع جک سقفی ساده است. تیم مهندسی مجرب میرام، جک‌های سقفی باکیفیت را به مشتریان تحویل می‌دهد که دوام بالایی دارند و می‌توان با اطمینان از آن‌ها استفاده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

جک سقفی چیست؟

جک سقفی ساده جهت ثابت نگه داشتن و همچنین تحمل کردن میزان باری که روی سقف وارد می‌شود مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی هنگامی که سقف ساختمان ساخته می‌شود، به یک تکیه گاه یا نگهدارنده نیاز دارد. این تکیه گاه از فروریختن سقف جلوگیری می‌کند. همچنین بار موجود روی سقف را کنترل و تحمل می‌کند.

تمامی سقف‌های ساختمان‌های مختلف، برای ماندگاری و افزایش مقاومت نیاز به یک پایه و یا نگهدارنده دارند. جک سقفی ساده و یا جک ساختمانی ساده در واقع نقش این نگهدارنده را دارد. این المان خصوصاً در سقف‌های بتنی به شدت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جک ساختمانی ساده در تمام ساختمان‌های موجود، اعم از یک طبقه، دو طبقه و حتی برج‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. تا وزن ساختمان را تحمل کرده و آن را ثابت نگه دارد.

این جک‌ها در ضخامت‌های متفاوتی طراحی و به بازار عرضه می‌شوند. در صورتی که نیاز به یک جک سقفی ساده با ماندگاری و مقاومت بالا دارید، باید نوعی را برگزینید که از قطر و ضخامت بیشتر و بزرگتر برخوردار است. علاوه‌ بر قطر و ضخامت، کیفیت و مرغوبیت جک ساختمانی ساده نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این المان وظیفه دارد در زمین‌های سست و ثابت باقی بماند و در داخل آن‌ها فرو نرود. از این رو کیفیت آن مورد توجه کارشناسان و متخصصان قرار می‌گیرد.

چرا گروه صنعتی میرام

ارسال محصولات ( انواع قالب فلزی بتن ) به پروژه های عمرانی سراسر کشور و برخی کشور های همسایه

گروه صنعتی میرام ( صنعت یدک قالب , میرام چوب , صنعت سازه میرام ) محصولات خود را به پروژه های عمرانی سراسر کشور ارسال می کند.صادرات انواع قالب بتن فلزی ، جک سقفی , چوب روسی , تخته چندلایی به کشور های همسایه از دیگر افتخارات ماست.

کیفیت خوب و تنوع محصولات قالب بندی با توجه به قیمت رقابتی

این شرکت با تکیه بر دانش و تخصص پرسنل مجرب فنی، مهندسی و فروش و اجرایی خود توانسته است با تولید انواع سیستم قالب بندی و فروش انواع چوب ساختمانی بخش عظیمی از بازار صنعت ساختمان سازی و پروژه های پتروشیمی و نفت را از آن خود کند. قالب تسمه 6 (قالب بوذرجمهر)، قالب لبه 5 (قالب صنعت یدک)

میرام چوب (تأمین تخته و مصالح چوبی ساختمانی)

واردات و تامین مصالح چوبی نظیر انواع پلای وود ( تخته چندلایی Plywood ) تخته زیرپایی ، چهارتراش ، چوب گرد شامل چوب روسی و ایرانی، پلی وود مالزی، چندلایی چینی، پلای وود روسی، پلای وود فنلاندی

پروژه‌های انجام شده

گروه صنعتی میرام با همکاری مهندسین و تیم فنی حرفه‌ای خود افتخار همکاری در تولید و اجرای بسیاری از پروژه‌های بزرگ را داشته است.

برخی مشتریان ما

برای دریافت مشاوره رایگان یا کسب اطلاع از قیمت با شماره زیر تماس بگیرید

سوالات متداول

جک سقفی در انواع سنگین و سبک تولید می‌گردد. جک‌های سنگین از لوله‌های سنگین با ضخامت ۲٫۵ و ۳ میلی متر و جک‌های سبک از لوله‌های سبک با ضخامت ۲ میلیمتر تولید می‌شود. جک ساختمانی سنگین میزان تحمل بار زیادی نسبت به جک سبک دارند. جک‌های متوسط از ته جک‌هایی با لوله ۲٫۵ و قسمت بالایی جک از لوله ۲ میل تولید می‌گردد. 

قیمت جک زیر سقف براساس قیمت متریال و مواد اولیه آن (قیمت لوله 5 داربستی , قیمت لوله 6 , قیمت ورق سیاه , قیمت رزوه جک , قیمت مهره چدنی , قیمت الکترود , قیمت رنگ جک و قالب بتن ) و ضریب بالاسری ( بین 20 الی 40 درصد , بسته به شرکت , کارخانه جک ساختمانی و یا کارگاه تولید جک ) تعیین می‌شود. 

برای آگاهی از قیمت لحظه‌ای انواع جک سقفی نامبرده در گروه صنعتی میرام، باید از طریق تماس با ما با کارشناسان میرام ارتباط بگیرید و قیمت جک ساختمانی موردنظر خود را دریافت نمایید. کلیه اطلاعات مربوط به قیمت جک ساختمانی و دیگر محصولات از طریق تماس تلفنی با کارشناسان میرام امکان‌پذیر است.

شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه خرید، سفارش دهی و حتی برای اجرای جک ساختمانی نیز از کارشناسان میرام مشورت بگیرید. شماره‌های زیر برای برقراری ارتباط شما عزیزان با مهندسان میرام قرار داده شده و هر لحظه پاسخگوی سؤالات و ابهامات شما هستند:

  • 77611361 – 021
  • 77614660 – 021
  • 09126722898 (واتساپ)

جک سقفی ساده چیست؟ این المان چه کاربردی دارد؟ آیا اطلاعاتی در رابطه با قیمت و ابعاد جک سقفی ساده یا جک ساختمانی ساده دارید؟ در این مقاله قصد داریم توضیحاتی در رابطه با این موارد برایتان معرفی کنیم. همچنین نکات مهمی را در رابطه با خرید و فروش جک سقفی ساده برای‌تان ارائه دهیم.

لازم است عنوان کنیم جک سقفی ساده در واقع همان جک ساختمانی ساده است. این المان‌ها در واقع جک‌هایی هستند که برای ثابت نگه داشتن و همچنین تحمل میزان بار موجود روی سقف مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه مقاله توضیحات کامل‌تری در رابطه با این المان برای‌تان ارائه خواهیم داد.

[toggle title=”➕ ادامه مطلب” color=”white”]

 جک سقفی ساده یا جک ساختمانی ساده چیست؟

همانطور که در ابتدای مقاله نیز گفته شد این المان جهت ثابت نگه داشتن و همچنین تحمل کردن میزان باری که روی سقف وارد می‌شود مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی هنگامی که سقف ساختمان ساخته می‌شود، به یک تکیه گاه یا نگهدارنده نیاز دارد. این تکیه گاه از فروریختن سقف جلوگیری می‌کند. همچنین بار موجود روی سقف را کنترل و تحمل می‌کند.

تمامی سقف‌های ساختمان‌های مختلف، برای ماندگاری و افزایش مقاومت نیاز به یک پایه و یا نگهدارنده دارند. جک سقفی ساده و یا جک ساختمانی ساده در واقع نقش این نگهدارنده را دارد. این المان خصوصاً در سقف‌های بتنی به شدت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد جک سقفی ساده

به طور کلی این المان‌ها کاربردهای بسیار گسترده‌ای دارند. به همین دلیل به عنوان یکی از تجهیزات و پارامترهای ضروری در صنعت ساختمان سازی و عمران در نظر گرفته می‌شوند. جک ساختمانی ساده در تمام ساختمان‌های موجود، اعم از یک طبقه، دو طبقه و حتی برج‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. تا وزن ساختمان را تحمل کرده و آن را ثابت نگه دارد.

این جک‌ها در ضخامت‌های متفاوتی طراحی و به بازار عرضه می‌شوند. در صورتی که نیاز به یک جک سقفی ساده با ماندگاری و مقاومت بالا دارید، باید نوعی را برگزینید که از قطر و ضخامت بیشتر و بزرگتر برخوردار است.

علاوه‌بر قطر و ضخامت، کیفیت و مرغوبیت جک ساختمانی ساده نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این المان وظیفه دارد در زمین‌های سست و ثابت باقی بماند و در داخل آن‌ها فرو نرود. از این رو کیفیت آن مورد توجه کارشناسان و متخصصان قرار می‌گیرد.

تمامی کاربردهای ذکر شده در رابطه با جک سقفی ساده این موضوع نشان می‌دهد که نحوه انتخاب و تهیه المان‌های کاربردی است. در صورتی که یک انتخاب نامناسب در رابطه با تهیه و خرید جک سقفی ساده داشته باشید، خسارت‌های جبران‌ناپذیری را متحمل خواهید شد. چرا که ممکن است به ساختمان‌تان فرو بریزد. همچنین آسیب‌های مالی و جانی بسیاری را متحمل شوید.

 قیمت خرید جک سقفی ساده

به طور کلی جک ساختمانی ساده و دارای انواع مختلف است. آن‌ها بر اساس ارتفاع و ضخامتی که دارند به دسته‌های گوناگونی تبدیل می‌شوند. از این رو قیمت خرید آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. از دیگر مواردی که روی قیمت خرید جک سقفی ساختمانی تاثیرگذار است، کیفیت المان مورد نظر است. هرچه کیفیت جک مورد نظر شما بهتر و ایده‌آل‌تر باشد، طبیعتاً قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

از بین انواع جک سقفی ساده نوع 5/3 و 4 متری آن کاربرد بیشتر و گسترده‌تری دارند. از این رو این مدل‌ها به عنوان پرفروش‌ترین مدل‌های جک ساختمانی ساده در نظر گرفته می‌شوند. به طور کلی به دلیل نوسانات و تغییرات موجود در بازار، قیمت جک ساختمانی ساده همواره دچار تغییر و تحول خواهد شد. از این رو نمی‌توان قیمت ثابتی را به آن نسبت داد.

 نکته حائز اهمیت در رابطه با قیمت این محصولات این است که آن‌ها بر اساس کیفیت و ضخامت، دارای قیمت‌های متفاوت بوده و مدل‌های با طول بیشتر و کیفیت بالاتر، از قیمت بیشتری برخوردار خواهند بود. توصیه می‌کنیم برای آگاهی از قیمت خرید جک سقفی ساده با شماره تلفن 77611361-021 تماس حاصل فرمایید و اطلاعاتی در رابطه با آخرین قیمت این المان‌های کاربردی از این طریق به دست آورید. 

خرید جک ساختمانی ساده

موضوع خرید جک سقفی ساده به دلیل اهمیت و کاربردهای گسترده‌ای که این المان روی ساختمان اعمال می‌سازد، موضوع بسیار مهمی است. از این رو این المان‌های کاربردی باید با آگاهی و با دقت انتخاب شوند. همانطور که گفته شد، عدم انتخاب مناسب در خرید جک ساختمانی ساده ممکن است پیامدهای بسیار بد و ناگواری را به همراه داشته باشد. بنابراین داشتن توجه کافی در این زمینه امری حیاتی و مهم در نظر گرفته می‌شود.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این جک‌های کاربردی و همچنین کسب اطلاعات در رابطه با آخرین قیمت جک سقفی ساده به وب سایت ما مراجعه فرمایید. تا از این طریق تمامی سؤالات خود را در رابطه با انتخاب مناسب جک ساختمانی ساده پاسخ دهید. 

[/toggle]