رزوه جک سقفی از جمله مهمترین قسمت جک سقفی می باشد. رزوه جک سقفی یک پیچ در انتهای جک سقفی دارد که کاربرد آن برای تنظیم کردن ارتفاع جک سقفی است. پیچ رزوه جک سقفی را به انتهای لوله بیرونی در جک های سقفی جوش میدهند و تنظیم ارتفاع آن به وسیله سوراخ هایی که در لوله داخلی وجود دارد تنظیم می شود.

جک سقفی

قالب بتن

 

جنس رزوه های جک سقفی از چیست؟

جنس رزوه جک سقفی و مشخصات آن به شرح زیر است:

  • قیمت رزوه جک سقفی فلزی در مقایسه با رزوه جک سقفی چدنی بیشتر است
  • لوله ای که رزوه جک سقفی با استفاده از آن ساخته می شود دارای قطر ۶ میلیمتر و ضخامت ۳ میلیمیتر است. همچنین رزوه های جک سقفی در طول ۱۷ سانتی متر و ۲۰ سانتی متر تولید شده و به فروش می رسند.

نکته ای که زمان خرید رزوه جک سقفی باید به آن توجه کنید علاوه بر قیمت رزوه جک سقفی توجه به “لق بودن مهره های رزوه جک سقفی” است. اگر مهره های رزوه لق باشند مهره های لق هنگام بتن ریزی از جک سقفی در رفته و در نتیجه باعث فرو ریختن سقف می شود.

قالب فلزی بتن

تجهیزات قالب بتن

دندانه های رزوه گام ۶ جک سقفی ریزتر بوده و به همین علت راحت تر پیچ خورده و بالا می رود.

وزن قالب فلزی

در صورت تمایل می توان به هر کدام از رزوه ها دسته اضافه کرد.

رزوه هایی که توسط گروه صنعتی و بازرگانی تنها پولاد تولید می شوند با استفاده از دستگاه cnc تراش داده می شوند و از نوع رولینگ نمی باشند.

رزوه های ۶ و رزوه های ۸ از لحاظ مقاومت تفاوت چندانی با هم ندارند.

اما سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید علت لق بودن این مهره ها است، بهتر است بدانید کیفیت آن در لق بودن مهره ها هیچ نقشی ندارند و دلیل لق شدن مهره های رزوه جک سقفی دقت در تراش آنها و اندازه لوله است.

از این رو شرکت تنها پولاد برای کاهش خطا و بالا بردن دقت به جای تراش دستی از دستگاه ها مانند دستگاه CNC برای تراش مهره ها استفاده می کند. فراموش نکنید که متخصصین ما فضای کاری شما را در تولیدات ساختمانی خود مدنظر قرار می دهند و در طرح فروش رزوه های جک سقفی با کمک بهترین مکانیزم های روز دنیا امکان تنوع در سایز و ابعاد و همچنین تنوع در طرح جک های ساختمانی را برای شما فراهم کرده اند.

 

 

جنس رزوه جک سقفی عامل تعیین کننده ای برای قیمت آنها می باشد. معمولا رزوه های جک سقفی که از جنس فلز هستند گران تر از رزوه هایی هستند که از جنس چدن می باشند.

برای خرید رزوه های جک سقفی و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت رزوه جک سقفی با شرکت میرامکو تماس بگیرید. مشاورین ما در ۲۴ ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *